Select language:  
Home » About US
O firmie PROFIL Instalacje Przemysłowe
About US
Praca
Offer
Location
News
Certificates
Contact UsPotwierdzenie wydania Certyfikatu Rzetelnoœci

Firma Profil  Instalacje Przemysłowe istnieje na rynku od 1998 roku. Swoją ofertę kieruje do firm działających w sektorze ciepłowniczym, gazowniczym, oraz hutniczym.

Od początku swojej działalności zajmuje się sprzedażą elementów armatury przemysłowej jak również urządzeń dla ciepłownictwa.

Pracownicy naszej firmy to ludzie z doświadczeniem, które pozwala na fachową obsługę od momentu przygotowywania ofert handlowych do procesu realizacji zamówień. Firma Profil posiada bogatą ofertę urządzeń i armatury oraz własne zaplecze logistyczne.

Nasza oferta:

W roku 2006 rozpoczęliśmy proces wdrażania Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2001, który w 2007 roku został zwieńczony auditem certyfikującym przez UDT- CERT.

Kapituła Programu "Przedsiębiorstwa Fair Play" w 2006, 2007, 2008 , 2009, 2010 i 2011 roku uhonorowała nasze przedsiębiorstwo swoim certyfikatem, co potwierdza że jesteśmy godnym zaufania partnerem handlowym.

Naszą uczciwość potwierdzają nasi Klienci i Partnerzy handlowi za co w 2010 roku otrzymaliśmy Złotą Statuetką Fair Play, a rok 2011 zamknęliśmy Brązowym Laurem Fair Play. Kolejny rok to status Solidnej Firmy 2012, natomiast Rzetelną Firmą jesteśmy od zawsze.  


Mając nadzieję, że nasza oferta będzie dla Państwa interesująca zapraszamy do współpracy.
  print print  
Główna | About US | Offer | Mapa | Contact Us | Polityka prywatności | Obowiązek informacyjny RODO
Dajesz pracę Potwierdzenie wydania Certyfikatu Rzetelno?ci